ELITMOTO - banner boczny gif v2

Elit Usługi IT

 Profesjonalne usługi IT

Prowadzimy działalność związaną z różnorodnym oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki.

 

 

 

TEST

Z myślą o naszych klientach rozszerzamy swoją działalność o usługi informatyczne. Dzięki tej zmianie jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się tworzeniem wizerunku Państwa firmy, poprzez tworzenie stron WWW, portali internetowych, sklepów internetowych, multimedialnych reklam oraz marketing w mediach społecznościowych. Od teraz nasza współpraca związana z reklamą może być również przeniesiona w świat wirtualny.

 
Zaplecze informatyczne daje nam również nieograniczone możliwości poszerzenia dotychczasowych działań Ellit Concept, o wdrażania systemów związanych z kontrolą dostępu i monitoringiem oraz z pojęciem "Inteligenty budynek".
 
Już w tym roku Grupa Elit planuje zaprezentować swoje autorskie rozwiązania wspierające branżę reklamową. Zapraszamy obecnych, jak i nowych klientów do współpracy w nowych obszarach naszej działalności.
 

 

1. Zintegrowane usługi sieciowo-komunikacyjne

  • projektowanie, wdrażanie i zarządzanie firmowym środowiskiem komunikacyjnym i sieciowym


2. Usługi aplikacyjne

  • tworzenie i wdrażanie nowoczesnych aplikacji do różnych platform - na indywidualne zamówienie


3. Kontrola dostępu

  • projektowanie modułowej struktury oprogramowania dostosowanego do potrzeb indywidualnego użytkownika w zakresie kontroli dostępu do pomieszczeń, obsługi i wizyt gości w powiązaniu z bezpieczeństwem firmy.